Con Passione fotografia

Beginning


Link 26.04.2010 :: 21:50 Komentuj (0)
Czas rozpocząć sezon. Ale zanim na dobre rozpoczniemy ten sezon kilka zdjęć z zeszłego roku.
Kamila i Mariusz.
Na codzień nie mieszkają w Polsce. Jakiś czas temu zamieszkali w Irlandii. Przyjechali do Polski zawrzeć związek małżeński. Chcieli abym fotografował calutki ich ślub, ale niestety termin miałem już dużo wcześniej zarezerowowany, ale umówiliśmy się na sesję plenerową.

Monika i Mariusz


Link 26.04.2010 :: 22:21 Komentuj (0)
Bardzo chcieli mieć zdjęcia na warszawskiej starówce, ale nie omieszkaliśmy dorzucić jakiegoś pomysłu od siebie i przekonania "młodych", że ten pomysł jest słuszny.
Z naszej współpracy wyszło coś takiego

Kasia i Wojtek


Link 26.04.2010 :: 22:35 Komentuj (0)
Z Kasią i Wojtkiem mieliśmy w planie wybrać się na plener... po uwaga 4 dniowym weselu do Krzyżtoporu. To znaczy Kasia bardzo chciała zdjęcia z parku nieopodal zamku w Baranowie Sandomierskim. Stwierdziliśmy, że pomysł fajny, ale oczywiście dorzucimy coś od siebie.Niestety... a może i stety wracając z Baranowa trafiliśmy na most i plażę nad Wisłą kilka kilometrów powyżej Tarnobrzegu. Zatrzymaliśmy się tam i spędziliśmy w tym miejscu trochę czasu. Wojtek jak to na wojskowego przystało okazał się świetnym skoczkiem


...jak i na tyle silnym by wszędzie swoją wybrankę nosić na rękach

A jadąc na ślub i wesele do Kasi i Wojtka po drodze spostrzegliśmy ogromne pole maków. W tym samym momencie krzyknęliśmy do siebie... tutaj musimy przyjechać na plener i zrealizowaliśmy nasz pomysł ku uciesze pary młodej

Malwina i Krzysiek


Link 26.04.2010 :: 22:55 Komentuj (0)
Malwina i Krzysiek brali ślub w tym samym terminie co Wojtek i Kasia, dlatego ze względów logistycznych nie byliśmy w stanie fotografować dwóch ceremonii w tym samym czasie oddalonych od siebie o 200 km. Jako, że zależało im na plenerze, a dla nas ogromną frajdą była sesja z parą postrzelonych (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) nowożeńców, to z ogromną przyjemnością umówiliśmy się następnej soboty po ich ślubie.
Pomysł sesji był następujący.... po kilku zdjęciach dość klasycznych... park, ławka, fontanna itp
Po drodze zahaczając o plac zabawUznaliśmy, że teraz pora na scenografię zgodną z pasjami i temperamentem "pary młodej". Krzysiek lubi dwa kółka i wszystko co jest związane z motocyklami, a więc i taki rekwizyt znalazł się na sesji


Ale to nie wszystko.... pomysłem, który chciała zrealizować Malwina była kąpiel w fontannie. A czemu by nie wejść w sukni ślubnej i garniturze do fontanny?


Justyna i Przemek


Link 26.04.2010 :: 23:09 Komentuj (0)
Mieliśmy przyjemność towarzyszyć Justynie i Przemkowi zarówno w ceremonii jak i w czasie sesji plenerowej. Justyny pomysłem był zamek. Pewnie chciała się poczuć jak królewna..... a która dziewczynka w dzieciństwie nie chciała być królewną???
W piękny lipcowy dzień wybraliśmy się na zdjęcia.
Jako potencjalni mieszkańcy zamku mieli okazje spróbować sztuki rycerskiego fechtunku
Justyna świetnie odnalazła się w charakterze łucznika
Jako że mieliśmy jeszcze jeden pomysł na element sesji, to zabraliśmy Justynę i Przemka na mostA chwilę później lunął deszcz i zanim dobiegliśmy do samochodów to wszyscy byliśmy przemoczeni do suchej nitki.Weselicho pod samiuśkimi Tatrami


Link 26.04.2010 :: 23:19 Komentuj (0)

Nie często można trafić na wesele w strojach ludowych.
To piękna tradycja, którą należałoby nadal kultywować. Suknie ślubne są piękne, ale jak niesamowicie prezentują się ludowe ubiory ręcznie robione.
To zdjęcie wykonałem w Zębie niedaleko Zakopane. Pod samiuśkimi Tatrami.

O mnie

Archiwum

2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień

Kategorie

Śluby(18)
Świat wokół mnie(5)
komercyjne(1)
Brzuszki(1)
Zakochani(1)

Linki

Załóż bloga

Księga gości

Wyślij wiadomość

All right reserved to Con Passione 2010, powered by Ownlog.com & Fotolog.pl