Con Passione fotografia

Reportaż Marysi i Patryka na Bridelle.pl


Link 12.07.2011 :: 00:55 Komentuj (0)
Miło mi poinformować, że po raz kolejny najbardziej opiniotwórczy polskojęzyczny blog ślubny po raz kolejny docenił nasze starania i opublikował zdjęcia ze ślubu oraz z sesji plenerowej zorganizowanej dzięki kawiarni Stara Praga przy ul. Targowej w Warszawie.

Oto link do tego wpisu:

Con Passione na Bridelle.pl


Zaproszenie ślubne Marysi i Patryka


Link 15.01.2011 :: 23:00 Komentuj (0)
Marysia i Patryk, których sesję narzeczeńską realizowaliśmy jesienią zeszłego roku poprosili mnie o zaprojektowanie zaproszeń na ich wielki dzień. Nie chcieli szablonowych zaproszeń jakich są setki na rynku. Chcieli mieć wpływ na wygląd ich własnych. Posiadając doświadczenie w projektowaniu grafiki zarówno reklamowej jak i użytkowej bez wahania podjąłem się tego zadania. Jako że realizowaliśmy ich sesję narzeczeńską i będziemy robić reportaż ze ślubu i wesela chciałem aby to wszystko było spójne graficznie.
Zaproszenia zostały zaprojektowane z wykorzystaniem zdjęcia wykonanego podczas sesji narzeczeńskiej z zachowaniem elementów tradycyjnych, które powszechnie są wykorzystywane na zaproszeniach.
Nowoczesny charakter nadał im wydruk na papierze kredowym 300 gr/m2 i obustronne powlekanie matową folią jako zabezpieczenie przed ewentualnymi uszkodzeniami i zabrudzeniami.
Tekst wewnątrz zaproponowany przez "Młodych" pisany eleganckim fotem pozostał w tonie klasycznym.
Całości efektu dopełnia biała opalizująca elegancka koperta.
Nasza sesja na Bridelle.pl


Link 21.11.2010 :: 18:43 Komentuj (0)

W dniu dzisiejszym na portalu ślubnym Bridelle.pl pojawiła się publikacja z sesji narzeczeńskiej Marysi i Patryka.
Jest mi niezmiernie miło, że zostało docenione zaangażowanie wszystkich
biorących udział w sesji. Bo te zdjęcia to nie tylko praca fotografa,
ale również pomysłowość modeli i nieoceniona pomoc mojej żony Doti. Efekt naszej wspólnej pracy widać poniżej.BRIDELLESesja przy okazji


Link 17.10.2010 :: 23:16 Komentuj (0)
Ostatnio odwiozłem moją małżonkę do pracy. Okazało się że w pobliżu Łazienkowskiej Ania robi plener ślubny znajomym. Sam miałem do Ani małą sprawę i wolną chwilę, to postanowiłem podjechać nieopodal. Jak już dotarłem to zostałem na sesji oświetleniowcem i "poprzeszkadzałem" trochę w zdjęciach Kasi i Przemka. Tu coś dodałem od siebie, tam zabrałem Ani aparat i sam popełniłem fotografię. Taka sesja jakoby przy okazji zrobiona, ale przynajmniej przydałem się za trzymacza światła i blend.
3 zdjęcia które wykombinowałem i wykonałem.
Wizyta u Magdy i Przemka nad morzem


Link 25.08.2010 :: 16:43 Komentuj (0)
Dostaliśmy zaproszenie od Państwa Młodych abyśmy przyjechali do nich do Karwi i nad morzem zrobili sesję plenerową. Tak też uczyniliśmy robiąc sobie przy okazji krótki urlop. Oto efekt.
Magda z Przemkiem bardzo lubią wędkować, więc postanowiliśmy im potowarzyszyć na łowach.

Będąc nad morzem nie mogliśmy nie zrealizować kilku pomysłów na plaży.I na koniec - Słoneczny Patrol

Wesele Magdy i Przemka


Link 25.08.2010 :: 13:53 Komentuj (0)

Magda i Przemek


Link 05.08.2010 :: 13:23 Komentuj (0)
Ostatniego dnia lipca miałem przyjemność uczestniczyć w ceremonii ślubnej Magdy i Przemka. Jak tylko usłyszałem, że suknia panny młodej ma kieszenie a buty wcale nie są białymi pantofelkami pomyślałem, że to nie jest przeciętna para młoda.
W trakcie przygotowań odwiedziłem zarówno dom panny młodej jak i pana młodego.
Po błogosławieństwie rodziców udaliśmy się do kościoła w Falenicy na ceremonię ślubu. Jako, że w przeszłości miałem okazję kilkukrotnie fotografować w tym kościele, to nawet ksiądz mnie poznał.Zdjęcia z przyjęcia, które odbyło się w hotelu Holiday Inn w Józefowie oraz z sesji plenerowej ukażą się za kilka dni.


Kasia i Kuba


Link 01.07.2010 :: 12:59 Komentuj (0)
Po ceremonii ślubu Kasi i Kuby, szampańskiej zabawy na weselu i równie udanych poprawin przyszedł czas abyśmy wybrali się z nimi na sesje plenerową, ponieważ zaraz po ślubie czmychnęli na swój "miesiąc miodowy" na Dominikanę.
Jednak zanim nawiali nam za ocean wybraliśmy się nad nasze polskie morze do Sopotu, aby wynająć tam molo do poślubnej sesji plenerowej. Wyjazd odbył się w iście szaleńczym tempie. Wyjechaliśmy do Trójmiasta po południu w poniedziałek. Późnym wieczorem szybki rekonesans sytuacyjny w Sopocie. Potem chwila drzemki i rano dotarliśmy na sopockie molo.
Pogoda zapowiadała się niestabilnie i trochę obawialiśmy się, że deszcz może pokrzyżować nam plany. Na szczęście nie mieliśmy potrzeby wdrażania planu B w przypadku ulewy.
Potem udaliśmy się na spokojną plaże w Gdyni gdzie mogliśmy dokończyć zdjęcia.
Poniżej efekt tej wyprawy.


Agata i Piotr


Link 22.06.2010 :: 17:31 Komentuj (0)
Coś z archiwum. Ślub i wesele odbyło się już rok temu, ale jakoś nie było okazji do opublikowaniu zdjęć z tej imprezy.
Agacie i Piotrowi miałem przyjemność towarzyszyć w trakcie ceremonii na warszawskim Krakowskim Przedmieściu, a potem podczas przyjęcia w Konstancinie Jeziornej.


Kasia i Michał


Link 10.06.2010 :: 15:04 Komentuj (0)
W maju miałem okazję towarzyszyć Kasi i Michałowi w ich ceremonii ślubnej. Najpierw zjawiłem się w domu Panny Młodej aby uwiecznić przygotowania niej. Po domu krzątała się nerwowo cała rodzina i świadkowa Karolina.
Zdawało się że Kasia w ogóle nie zwracała uwagi poddając się zabiegom upiększającym wizażysty Adriana.


Aż w końcu zjawił się i Pan Młody wraz z rodzicami. Chyba wszyscy przybyli do domu Kasi byli pod wrażeniem jej wyglądu.
Karolina zadbała o detale ubioru młodej pary i rodziców.
Ceremonia odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego w PruszkowieNatomiast na przyjęcie weselne wybraliśmy się wraz z zaproszonymi gośćmi do Stawiska w Klaudynie nieopodal Warszawy.Na początku przyjęcia, Młodzi zatańczyli swój pierwszy taniec, który był dość nie typowy, ale zrobił ogromne wrażenie na wszystkich, którzy mieli go przyjemność podziwiać.
Taka myśl która mi się nasunęła po tym tańcu, że John Travolta w Grease wcale nie był niezastąpiony. Michał nie ustępował mu wcale w swojej choreografii
.A potem zabawa trwała do białego ranaJak widać goście bawili się wyśmienicieA kilka dni po udanej nocy weselnej wybraliśmy się na plener. Pogoda dopisała podobnie jak humory Kasi i Michała, co z resztą widać na zdjęciach.


O mnie

Archiwum

2019
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010

Kategorie

Śluby(18)
Świat wokół mnie(5)
komercyjne(1)
Brzuszki(1)
Zakochani(1)

Linki

Załóż bloga

Księga gości

Wyślij wiadomość

All right reserved to Con Passione 2010, powered by Ownlog.com & Fotolog.pl