Z cyklu nie polecam. Jako, że miałem okazję być i bawić się na weselu w centrum kongresowym Warszawianka w Jachrance nieopodal zalewu Zegrzyńskiego (http://www.warszawianka.pl), to chciałbym opisać swoje spostrzeżenia. Żeby nie było, że nie jestem obiektywny, to zacznę od plusów. Sala ładna, nakrycie stołów również ładnie przygotowane. Jedzenie mi smakowało. Ładnie podane.
Natomiast minusem i to sporym, jest to, że niestety obsługa sali to zwykli złodzieje. Otwierali na zapleczu wino, odlewali w karafki część, rozcieńczali wodą i takie roztwory "wodno-winne" podawali gościom, natomiast, to co odlali, później jest sprzedawane w restauracji. Jak dla mnie trochę żenua. Na pytanie wprost: czemu rozcieńczają wino wodą, usłyszałem od kierownika sali, że pewnie od producenta wyszła taka butelka i oczywiście zaprzeczył jakoby miał z tym coś wspólnego. Gdyby to było wino kiepskiej marki to można byłoby uwierzyć w zapewnienia kierownika, ale skoro znam importera tej marki i regularnie kupuję to wino. Nie tylko ja ale moi znajomi również, to mało prawdopodobne żeby się coś takiego zdarzyło. Kiedyś na jakimś forum spotkałem się z opiniami, że z wódką robią podobnie. Nie piłem tutaj wódki, więc tego nie potwierdzę. Drugą wpadką było to, że para młoda na noc poślubną dostała apartament z dwoma osobnymi łóżkami i zamiana na inny z tzw. "łożem małżeńskim" była dla obsługi hotelu ogromnym problemem. Dobrze, że nie dali im dwóch osobnych pokoi jednoosobowych.
Myślę, że skoro chwalą się 4 gwiazdkami, to również poziom obsługi i profesjonalne podejście powinno być adekwatne, bo jak dla mnie, to te gwiazdki chyba z nieba wzięli.

Name:

Komentarze:

22.01.2011, 19:41 :: 79.162.84.244
Makijażystka
Ja również miałam dość nieprzyjemną sytuację w tym miejscu.
Na weselu koleżanki za 200zł kupiłam butelkę rumu...a w środku był rozcieńczony spirytus.
Butelkę dostaliśmy otworzoną oczywiście...bo NAWET manager próbował! Tragedia ! Odradzam tego miejsca!!!

10.06.2010, 15:17 :: 87.205.117.144
conpassione
No cóż fajne rzeczy trzeba chwalić, ale ewidentne oszustwa należy piętnować!

06.06.2010, 23:48 :: 93.105.35.161
efektubocznytrzezwosci
ależ piękne zdjęcia Barcelony poniżej.

I dobry tekst z tymi gwiazdkami z nieba :)