Con Passione fotografia

z cyklu NIE POLECAM


Link 06.06.2010 :: 22:00 Komentuj (3)
Z cyklu nie polecam. Jako, że miałem okazję być i bawić się na weselu w centrum kongresowym Warszawianka w Jachrance nieopodal zalewu Zegrzyńskiego (http://www.warszawianka.pl), to chciałbym opisać swoje spostrzeżenia. Żeby nie było, że nie jestem obiektywny, to zacznę od plusów. Sala ładna, nakrycie stołów również ładnie przygotowane. Jedzenie mi smakowało. Ładnie podane.
Natomiast minusem i to sporym, jest to, że niestety obsługa sali to zwykli złodzieje. Otwierali na zapleczu wino, odlewali w karafki część, rozcieńczali wodą i takie roztwory "wodno-winne" podawali gościom, natomiast, to co odlali, później jest sprzedawane w restauracji. Jak dla mnie trochę żenua. Na pytanie wprost: czemu rozcieńczają wino wodą, usłyszałem od kierownika sali, że pewnie od producenta wyszła taka butelka i oczywiście zaprzeczył jakoby miał z tym coś wspólnego. Gdyby to było wino kiepskiej marki to można byłoby uwierzyć w zapewnienia kierownika, ale skoro znam importera tej marki i regularnie kupuję to wino. Nie tylko ja ale moi znajomi również, to mało prawdopodobne żeby się coś takiego zdarzyło. Kiedyś na jakimś forum spotkałem się z opiniami, że z wódką robią podobnie. Nie piłem tutaj wódki, więc tego nie potwierdzę. Drugą wpadką było to, że para młoda na noc poślubną dostała apartament z dwoma osobnymi łóżkami i zamiana na inny z tzw. "łożem małżeńskim" była dla obsługi hotelu ogromnym problemem. Dobrze, że nie dali im dwóch osobnych pokoi jednoosobowych.
Myślę, że skoro chwalą się 4 gwiazdkami, to również poziom obsługi i profesjonalne podejście powinno być adekwatne, bo jak dla mnie, to te gwiazdki chyba z nieba wzięli.O mnie

Archiwum

2019
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010

Kategorie

Śluby(18)
Świat wokół mnie(5)
komercyjne(1)
Brzuszki(1)
Zakochani(1)

Linki

Załóż bloga

Księga gości

Wyślij wiadomość

All right reserved to Con Passione 2010, powered by Ownlog.com & Fotolog.pl